Hakkımızda

Membrane Switch & Panel Etiket

 

Şahmar DURDAĞI
Şahmar DURDAĞI

Yönetim Kurulu Başkanı

President of Board of Directors

VAHİT ELEKTRONİK

Mebrane Switch & Panel Etiket

2000 Yılında kurulan VAHİT ELEKTRONİK Sanayi Tic.Ltd.Şti. ülkemizde son zamanlarda büyük bir hızla gelişmekte olan, teknoloji sektöründe kullanılan, membrane switch ve panel etiket ihtiyacına cevap vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Şirketimiz sahip olduğu teknik tecrübesi, uzman kadrosu ve bünyesinde oluşturduğu en son teknoloji ile müşterilerinin taleplerine farklı bir yaklaşım içinde cevap vermeyi amaç edinmiştir.

Firmamazın temel hedefi ; kaliteyi ve güvenceyi rakipsiz kılmaktır.

 

Membrane Switch grafik ön panel hazırlanırken ;

polyster, polylarbon veya PVC kullanılmaktadır. Üst ve alt kontak devre oluşumunda polyster üzerine gümüş kontak, spacer oluşumunda ise çift taraflı yapışkan polsyter kullanılmaktadır. Membrane switchler makine donanımını su, nem, rutubet ve tozdan korur, hava koşullarından etkilenmez. Panellerinde ve tuşların tasarımlarında kişiye sınırsız alternatif, estetik görünüş sunar. Membrane switchlerin ana malzemesi polyster olduğundan daha kolay ve çabuk temizleme imkanı verir. Baskıların arka yüzeye yapılıyor olması, dolayısıyla yazı, rakam ve sembollerde silinme olasılığının olmaması, dokunmatik olması nedeniyle tuş vuruş sayısısının yüksek ve uzun ömürlü olması, montajının basit ve kısa sürede yapılabilmesi, küçük siparişlerin ucuza mal edilebilmesi, membrane switchlerin tüketiciye sunduğu avantajlardan bazılarıdır.
Sipariş Talepleriniz İçin İletişim Sayfamızdan Biz Ulaşın
Sipariş
Hakkımızda
2000 Yılında kurulan VAHİT ELELKTRONİK Sanayi Ticaret Limited Şirketi ülkemizde son zamanlarda büyük bir hızla gelişmekte olan, teknoloji sektöründe kullanılan, membrane switch ve panel etiket ihtiyacına cevap vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Devamı...
Bize Ulaşın

Adres : Şerif Ali Çiftliği Alptekin Yolu
Divan Sok. Durtaş İş Merkezi No:66
Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL
Tel : +90 (216) 415 00 01
Fax : +90 (216) 540 90 17
E-mail : info@vahitelektronik.com.tr